Korzenica, gm. Laszki
powiat jarosławski

605 102 495

Łowisko specjalne

 

Stawy rybne w Korzenicy od 1990 roku należą do Jacka Stoltmana. Położone są w samym środku lasu w sołectwie Korzenica, gmina Laszki, powiat jarosławski.

Całkowita powierzchnia stawów wynosi 21, 20 hektara z czego 4,50 hektara zajmuje łowisko specjalne. Karp, Amur, Tołpyga, Sum, Sandacz, Szczupak, Lin, Jaź, Karaś, Płoć to ryby przeznaczone do połowu.

Do dyspozycji wędkarzy jest grill Grzybek, gdzie można upiec złowioną rybę (lub własny prowiant) oraz ławeczki przy ognisku. Kierowcy mogą bez obaw zostawić samochody na bezpłatnym parkingu umiejscowionym kilka metrów od wejścia na teren łowiska.

Do przewozu wędkarskich klamotów z parkingu na łowisko czekają na wędkarzy specjalne wózki. W sezonie wędkarskim jest możliwość zakupu karpia żywego (przed planowanym zakupem skontaktuj się z gospodarzem łowiska i spytaj o dostępność ryby).

Na terenie stawów sprzedaż karpia żywego prowadzona jest również w okresie przed Świętami Bożego Narodzenia. Stawy rybne w Korzenicy to nie tylko miejsce dla miłośników wędkarstwa. Do odwiedzenia tego pięknego miejsca równie serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników przyrody, świeżego powietrza oraz aktywnego wypoczynku. U nas można przyjemnie spędzić dzień z dala od miejskiego zgiełku i spalin, wybrać się na spacer do lasu który obfituje w grzyby i jeżyny oraz zorganizować rodzinnego grilla.


CZAS OTWARCIA ŁOWISKA

OD GODZINY 6.00  DO 19.00

W PONIEDZIAŁKI I WTORKI ŁOWISKO JEST NIECZYNNE